Kosmetyki Bioline Pura+ (linia normalizująca)

Oferowane kosmetyki normalizujące Bioline Pura przyczyniają się do przywrócenia czystości skóry. Jest to możliwe dzięki zastosowaniu bogatego w substancje polifenolowe - ekstraktu z pestek grejpfruta. Ten innowacyjny składnik w doskonały sposób wspomaga naturalne zdolności obronne skóry. Dzięki niemu, mikroorganizmy odpowiedzialne za zanieczyszczenie skóry nie rozprzestrzeniają się, a skóra przez długi czas pozostaje świeża i promienna.

Dostępna w naszej ofercie linia kosmetyków normalizujących Bioline Pura zmniejsza widoczność rozszerzonych porów oraz zapobiega nadmiernemu świeceniu się skóry – w szczególności strefy T. Jeśli borykasz się z problemem wzmożonego wydzielania sebum, kosmetyki normalizujące Bioline Pura okażą się dla Ciebie strzałem w dziesiątkę.

Opisując linię kosmetyków normalizujących Bioline Pura nie sposób pominąć specjalnie wyselekcjonowanych ekstraktów roślinnych (tawuła, ananas oraz wspomniany grejpfrut). Oprócz właściwości oczyszczających, wykazują one także działanie łagodzące. Pomagają przywrócić skórze równowagę i właściwy poziom PH. Dzięki kosmetykom normalizującym Bioline Pura, skóra staje się bardziej spójna i mniej podatna na działanie szkodliwych mikroorganizmów.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl