Genactiv

Wykorzystująca substancje naturalnie występujące w naturze marka Genactiv zyskała popularność dzięki innowacyjnemu podejściu do pielęgnacji urody i zdrowia. O unikalnym charakterze jej produktów decyduje wykorzystanie jako głównego składnika aktywnego – colostrum bovinum. Jest to siara bydlęca, pozyskiwana z pierwszego udoju po rozpoczęciu laktacji. Zawiera wówczas bardzo wysokie stężenie wartościowych składników.

Firma Genactiv to polski producent kosmetyków oraz suplementów diety bazujących na colostrum bovinum oraz mleku klaczy. Preparaty tej marki są w pełni bezpieczne przy zachowaniu pełnej wartości biologicznej surowców. Naturalne pochodzenie korzystniej wpływa na organizm, który w większym stopniu i szybciej przyswaja składniki pochodzenia organicznego.

Preparaty marki Genactiv stanowią propozycję z najwyższej półki. Kosmetyki w rzeczywisty sposób przyczyniają się do hamowania procesów starzenia się skóry. Chronią ją przed działaniem szkodliwych związków chemicznych oraz łagodzą podrażnienia. Marka może pochwalić się certyfikatami bezpieczeństwa oraz czystości. Inwestując w kosmetyki Genactiv, masz pewność, że uzyskasz preparat o starannie skomponowanych składnikach.

W asortymencie naszego sklepu znajdują się preparaty Genactiv w postaci kremów, maseczek, szamponów, a także kapsułek. Skoncentrowana dawka odżywczych składników zamknięta zostaje w formie kosmetyku bądź suplementu diety. Odpowiednio dobrane opakowania zapewniają łatwą aplikację, a także gwarantują bezpieczne przechowywanie produktów. Proponujemy bogaty wybór środków do pielęgnacji, regeneracji i wzmocnienia włosów oraz skóry.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl